Pradlena/uklízečka

Pracovní náplň:

  • Příjem a třídění špinavého prádla, následné praní.
  • Žehlení, zašívání čistého prádla.
  • Obsluha prádelenských strojů.
  • Úklid chodeb, pokojů klientů, sociálních zařízení, kanceláří.
  • Mytí oken - práce ve výškách.
  • Dodržování hygienických bezpečnostních předpisů, zásady bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Požadavky:

  • Minimálně základní vzdělání.
  • Manuální zručnost.
  • Spolehlivost a samostatnost.
  • Zdravotní způsobilost.
  • Kladný vztah k osobám se zdravotním postižením.
  • Čistý trestní rejstřík - výpis z rejstříku ne starší než 3 měsíce.
  • Praxe v obou oborech vítána.

Nabízíme:

  • Nástup od 2. 1. 2023.
  • Plat 18 000 Kč až 25 000 Kč.
  • Práce na hlavní pracovní poměr.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Jednosměnný provoz (standardní pracovní 8 hodin denně, 5 dní v týdnu - pondělí až pátek).
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, kulturu a sport.

V případě zájmu posílejte své písemné nabídky se strukturovaným životopisem na email: m.hvolkova@rybka-neratovice.cz.

Osobní asistent

  • Péče o klienta s mentálním, tělesným / kombinovaným postižením.
  • Poskytování komplexní obslužné péče klientovi, pomoc při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů.
  • Jednoduché vedení dokumentace klienta - vedení individuálního plánu, plánu péče.
  • Práce dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů.
  • Účast na poradách týmu.

Požadavky:

  • Kurz pracovníka v sociálních službách absolvovaný minimálně do 18 měsíců ode dne nástupu nebo odpovídající vzdělání dle Zákona č.108/2006 Sb. Kurz v případě potřeby zajistíme.
  • Předchozí zkušenost s prací v sociálních službách s osobami s postižením je vítána, není však podmínkou.
  • Psychická odolnost.
  • Čistý trestní rejstřík - Výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.
  • Zdravotní způsobilost + zdravotní průkaz (potravinářský průkaz).
  • Odpovědnost, spolehlivost, empatie.
  • Zájem o aktivizaci - hledáme veselou osobnost, která umí zaujmout a zabavit.

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Standardní 8hodinou pracovní dobu pondělí-pátek.
  • 5 týdnů řádné dovolené + dodatkovou dovolenou.
  • Plat od 28.000 Kč dle zkušeností + zákonné příplatky.

V případě zájmu o nabízenou pozici prosím kontaktujte ředitele organizace:

JUDr. Martin Vrba

Telefon: 702 274 840

E-mail: m.vrba@rybka-neratovice.cz

Rybka p.o., Tovární 122, 277 11 Neratovice