1/ Sociální pracovník

Pracovní náplň:

  • Sociálně-právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči.
  • Řešení sociálně-právních a sociálně-zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod sociální péče, anamnézy, poradenství.
  • Účast na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů.
  • Provádění dílčích odborných sociálních prací včetně zajišťování standardní dokumentace, práce se zájemci o službu.
  • Benefity: 6 týdnů dovolené.
  • Místo výkonu práce: Rybka p. o., Tovární 122, Neratovice.
  • Plný pracovní úvazek 1,0.

Požadavky:

  • Odborná způsobilost dle Zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů - vzdělání vyšší odborné / vysokoškolské.
  • Trestní bezúhonnost, časová flexibilita.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Příjemné vystupování, empatie, nekonfliktnost.
  • Kladný vztah k osobám se zdravotním znevýhodněním.
  • Pozice vhodná pro absolventy.

V případě zájmu o nabízenou pozici prosím kontaktujte ředitele organizace:

JUDr. Martin Vrba

Telefon: 702 274 840

E-mail: m.vrba@rybka-neratovice.cz

2/ Kuchař/ka

  • Práce na dvousměnný provoz i víkendové služby.
  • Dodržuje požadavky lékaře na dietní stravu u uživatelů sociální služby.
  • Spolupracuje s vrchní sestrou na tvorbě jídelního lístku.
  • Dodržuje hygienické normy.

Požadavky:

  • Základní vzdělání - vyučení v oboru výhodou.
  • Flexibilita.
  • Znalost dietní stravy výhodou.
  • Možný plný i zkrácený pracovní úvazek, případně DPP / DPČ.