Přijímáme nové klienty

Aktuálně nabízíme 1 volné místo ve službě Chráněné bydlení a 1 volné místo ve službě Domov pro osoby se zdravotním postižením. V případě zájmu prosím kontaktujte naši sociální pracovnici - tel. 725 547 499.


Podmínky návštěvy klientů

  • Návštěva i uživatel musí po celou dobu návštěvy používat respirátor či nanoroušku. Při vstupu do areálu naší organizace a při odchodu si musí návštěva vydezinfikovat ruce.
  • Návštěvy mohou probíhat v režimu max. 2 dospělé osoby na 1 uživatele ve stejném čase. Návštěva probíhá výhradně v prostorách zahrady, dle aktuálního počasí. Případně v herně (DOZP) nebo společenské místnosti (CHB) - návštěva neprochází budovou; v případě DOZP je personálem vyvezena do 2. patra budovy; v případě CHB vchází do společenské místnosti venkovním vchodem.
  • Návštěva je před kontaktem s klientem dotazována na symptomy koronavirové nákazy a musí vyplnit Závazné prohlášení návštěvy a Prohlášení o bezinfekčnosti.
  • Návštěvě je změřena tělesná teplota. Pokud má navštěvující osoba teplotu nad 37,0 °C nebo pozitivní příznak onemocnění, je návštěva zakázána.
  • Návštěva se musí prokázat buď negativním testem na přítomnost protilátek Covid-19 ne starším než 72 hodin nebo Certifikátem o očkování proti Covid-19. Antigenní test je možné provést přímo v naší organizaci.
  • Pro každého platí, že každá návštěva (rodina, opatrovníci aj.) by měla být předem telefonicky ohlášena. Po svém příchodu kontaktuje osobu, u níž je ohlášená, a vyčká jejího příchodu před budovou. Návštěva do budovy může vstoupit jen s doprovázejícím personálem.
  • Po celou dobu návštěvy je nutné dodržení odstupu od uživatele 2 metry, s výjimkou rodinných příslušníků.

DĚKUJEME ZA RESPEKTOVÁNÍ TĚCHTO PODMÍNEK. 


Rybka p.o., Tovární 122, 277 11 Neratovice
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!